Menu Zamknij

MEDUGORJE – Majówka z Królową Pokoju. 30.04-06.05.2022r.

(1 opinia klienta)

„Drogie dzieci! Dziś niosę wam swego Syna Jezusa, aby obdarzył was Swoim pokojem. Dziatki, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, dlatego wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara bez których nie możecie żyć. Błogosławieństwo, które dziś wam dajemy nieście do swoich rodzin i ubogaćcie wszystkich ludzi, których spotykacie, aby odczuli łaskę, którą przyjmujecie Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. ”
( Orędzie Medziugorje, 25 grudzień 2021r. )

Zapraszamy na pielgrzymkę do Królowej Pokoju

Wyjazd z  Warszawy i Częstochowy

W programie m.in.:

 •  w drodze do Medugorje Msza Święta na Jasnej Górze w Częstochowie
 • Codzienny wieczorny blok modlitewny w kościele św. Jakuba (różaniec, Msza św., modlitwa o uzdrowienie, poświęcenie dewocjonaliów),
 • wejście na górę objawień – Podbrdo i wspólny różaniec procesyjny,
 • modlitwa w miejscu objawień Matki Bożej (tzw. niebieskie krzyże),
 • uczestnictwo w Adoracji Najświętszego Sakramentu,
 • droga krzyżowa na Górę Kriżevac,
 • wspólnota Cenacolo,
 • nawiedzenie Kościoła w Tihalina,
 • wodospady

Opieka duchowa Kapłana.

Zakwaterowanie :  „ANELA PANSION”

http://www.pansion-anela.com

Czas podróży: z Warszawy około 24h. Wyjazd z  Warszawy, Częstochowy
Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja – Bośnia i Hercegowina

Cena: 650 zł + 150 EUR/os

Cena zawiera:

 • przejazd w obie strony,
 • ubezpieczenie KL i NNW,
 • opłaty parkingowe,
 • opiekę pilota,
 • opłatę za Przewodnika w Medugorje
 • 4 noclegi w pokojach 2-3 osobowych ( pokój 1- osobowy dopłata 40 euro)
 • 4 śniadania, 4 obiadokolacje (śniadanie pierwszego dnia i obiad ostatniego we własnym zakresie)

Cena nie obejmuje:

 • osobistych wydatków,
 • biletów wstępu

 

Płatność zaliczki w wysokości 650 zł należy dokonać w ciągu 3 dni od momentu wysłania zgłoszenia na rachunek:
Agnieszka Ilińska Ziemia Maryi
39 1020 1055 0000 9902 0313 4251
W tytule przelewu należy napisać: imię i nazwisko osoby wyjeżdżającej, oraz dopisek „MEDUGORJE-MAJÓWKA”.
150 EUR zostanie zebrane w autokarze.

 

W przypadku odwołania wyjazdu przez Organizatora, zaliczki zostaną zwrócone.

UWAGA! Zaliczki pokrywają koszty poniesione przez Organizatora i po 10.04.2022r. nie będzie możliwy ich zwrot, dlatego osoby rezygnujące z wyjazdu od 11.04.2022 nie będą mogły liczyć na odzyskanie pieniędzy. Możliwe to będzie jedynie wtedy, jeśli ktoś inny zapisze się na miejsce danej osoby.

Ważne informacje:
– Na wyjazd należy zabrać WAŻNY paszport lub dowód osobisty, który nie był uprzednio zgłoszony jako zagubiony lub skradziony, oraz NEGATYWNY TEST NA COVID METODĄ PCR LUB ANTYGENOWY. Z posiadania testów zwolnione są osoby posiadające certyfikat szczepienia, ozdrowieńcy, oraz dzieci do lat 7. 

Testy antygenowe dla osób nieposiadających certyfikatu szczepienia/ozdrowieńca: testy te  będziemy wykonywać w laboratorium w Warszawie w dniu wyjazdu. Osoby, które odczuwają lęk przed takim testem ,informujemy ,że są one szybkie i naprawdę bezbolesne. Koszt 60 zł.

Jeśli podróżujemy z osobą nieletnią, której nie jesteśmy prawnym opiekunem, niezbędna jest zgoda rodziców na podróż dziecka pod opieką wskazanej osoby pełnoletniej ( z pełnymi danymi osobowymi opiekunów prawnych – rodziców, osoby pełniącej opiekę podczas wyjazdu i dziecka oraz czasem odbywania podróży – sprawowania opieki).Zgoda musi być potwierdzona notarialnie.

Wyjazd zostanie zorganizowany przy grupie minimum 30 os.– Potwierdzenie wyjazdu zostanie wysłane najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem tj. 23.04.2022r.

Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia spowodowane czynnikami niezależnymi od nas (warunki atmosferyczne, warunki drogowe, przejścia graniczne, blokady, strajki).

Serdecznie zapraszamy

Formularz zgłoszeniowy

——————————————————-
 •  
——————————————————-
Kategorie: , Tag:

1 opinia dla MEDUGORJE – Majówka z Królową Pokoju. 30.04-06.05.2022r.

 1. Marcin

  Pokój i Dobro!
  Byłem z pielgrzymką ZIEMIA MARYI-PIELGRZYMKI w Medżugorie w Marcu,u Maryi Matki Bożej,jeżdżąc do Maryjnych miejsc w Polsce nie doznałem siły i uzdrowienia jakie dotknęło mnie właśnie dopiero w Medżugorie,Organizacja i modlitwy oraz program wspaniały,Agnieszka z Anetą przesympatyczne,otwarte,skromne Siostry,opiekuńcze o każdym zawsze się troszczyły,pielgrzymka się zżyła z sobą gdy pod koniec jej nie którzy płakali że już koniec.Warto jechać do Medżugorie z Fundacją ZIEMIA-MARYI,w pensjonacie miła gościna i jedzenie bardzo dobre i właścicielka bardzo przesympatyczna,wszędzie blisko z pensjonatu.Jest też Kapłan na pielgrzymce.Oczywiście nad wszystkim pieczęć ma Maryja,której zaufałem całkowicie.Polecam i zachęcam.Sam jadę z ZIEMIA Maryi do Medżugorie w sierpniu na dni młodzieży i inne pielgrzymki będę się starał.Z Panem Bogiem i Maryją.
  Amen.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.