Menu Zamknij

Witajcie,

Mamy na imię Agnieszka & Gosia & Marta . W 2019 roku Bóg połączył nasze drogi, aby jeszcze bardziej ubogacać nasze życie i czynić je pięknym.

Jak to w piosence słyszymy: „Było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel…” , to również w naszym życiu jest podobnie.

Każda z nas jest inna, ale nasz Cel jest ten sam… Jezus i droga do Niego, po której pragniemy iść. Droga ta ma na imię Maryja

W naszych sercach kult do Matki Bożej jest żywy od wielu lat. Dzięki Bożej łasce mogłyśmy się spotkać, oraz połączyć nasze marzenia & pragnienia w jedno piękne dzieło. Nazwałyśmy je „Fundacja Ziemia Maryi”. Nasze dzieła tworzone są z Łaski Bożej. Jedno z nich- PIELGRZYMOWANIE jest pasją Agnieszki.

Maryja w Fatimie powiedziała do Łucji: “Jezus chce posłużyć się tobą, abym była bardziej znana i miłowana….” 

Będziemy wdzięczne Bogu i niezmiernie szczęśliwe, jeśli nam zaufacie i wybierzecie się z nami w podróż po Ziemi Maryi.

 „Ziemia Maryi” pragnie wraz z Pielgrzymami odwiedzać Sanktuaria i Bazyliki Maryjne, oraz miejsca Objawień Najświętszej Maryi Panny w Polsce i na świecie , a także szerzyć Jej kult i zarażać miłością do Niej.

 

Mamy ogromną ufność w to dzieło, do którego tworzenia zapraszamy również Was. Jesteśmy otwarte na propozycje współpracy, oraz chętnie zorganizujemy pielgrzymki dla grup i Parafii .

Preferujemy wyjazdy w Polsce i do Medugorje, ale rozważymy również inne pragnienia Waszych serc.

Niech Bóg Was błogosławi, a Maryja okrywa Matczynym Płaszczem.

Amen